Witamy na stronie naszej szkoły

Strona główna


 

UWAGA - PODRĘCZNIKI!

 

W roku szkolnym 2016/2017 podręczniki i ćwiczenia

kupujemy na następujących zasadach:

kl. I - V: tylko religia

kl. VI: wszystko

 



 

WAKACJE!!!

 

 

>> CZYTAJ WIĘCEJ <<

 


 

W NASZEJ GMINIE

JEST TAKA SZKOŁA…

>>PLAKAT<<


PRYMUSI 

ROKU

SZKOLNEGO

2015 / 2016

 

J U L I A    P Ł Ó C I N I C Z A K, VI – 5,91

B A R T O S Z    M A R C H L E W S K I, VI – 5,82

H U B E R T    S K R Z Y P C Z A K, IV – 5,82

MARCELINA  FRĄCKOWIAK, V A – 5,73

WOJCIECH MAŁASZNIAK, VI – 5,73

KAMIL KULIŃSKI, V B – 5,72

DOBRAWA  MAŁASZNIAK, V A – 5,55

OLIWIA  PAWŁOWSKA, V A – 5,36

OLGA PTAK, V B – 5,36

MARCIN BARTKOWIAK, IV – 5,27

MONIKA  PŁÓCINICZAK, V A – 5,27

JAGODA SKRZYPCZAK, V B – 5,18

MICHAŁ STAROSTECKI, IV – 5,18

ANNA SZAFRAŃSKA, IV – 5,18

OLIWIA WERWIŃSKA, VI – 5,18

OLIWIA KAŁUZNA, IV – 5,09

ZUZANNA MATCZAK, VI – 5,0

PATRYCJA   STRANZ, V A – 5,0

ALEKSANDRA URBAN, V B – 5,0

 


STYPENDYŚCI  2015 / 2016

STYPENDIA  NAUKOWO – SPORTOWE

DOBRAWA MAŁASZNIAK, kl. V A - III miejsce Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Memory Master, II miejsce Gminny Konkurs Wiedzy Biblijnej, I miejsce Finał Powiatowy Czwartków Lekkoatletycznych ( skok w dal ), III miejsce Finał Powiatowy Czwartków Lekkoatletycznych ( bieg na 600 m ), I miejsce Gminne Biegi Przełajowe, I miejsca Gminne Zawody Lekkoatletyczne ( bieg na 60 m i skok w dal ),

WOJCIECH  MAŁASZNIAK, kl. VI – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Memory Master, I miejsce Gminny Konkurs Wiedzy Biblijnej, I miejsce Gminny Konkurs Przyrodniczy, II miejsce Mistrzostwa Europy w ju – jitsu, III miejsce Mistrzostwa Polski w ju – jitsu, II miejsce Finał Powiatowy Czwartków Lekkoatletycznych ( bieg na 1000 M ),

JULIA  PŁÓCINICZAK, kl. VI – I miejsce Gminny Konkurs Matematyczny, I miejsce Gminny Konkurs Głośnego Czytania, I miejsce Finał Powiatowy Czwartków Lekkoatletycznych ( skok w dal ), I miejsce Gminne Zawody Lekkoatletyczne ( skok w dal ),

 

STYPENDIA  NAUKOWE

MARCELINA  FRĄCKOWIAK, kl. V A – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Memory Master, II miejsce Powiatowy Konkurs Wiedzy Biblijnej, I miejsce Gminny Konkurs Przyrodniczy, II miejsce Gminny Konkurs Głośnego Czytania, II miejsce Gminny Konkurs Recytatorski,

KAMIL   KULIŃSKI, kl. V B – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce, laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Memory Master, I miejsce Gminny Konkurs Matematyczny, I miejsce Gminny Konkurs Przyrodniczy,

BARTOSZ  MARCHLEWSKI, kl. VI – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Memory Master,

JAGODA  SKRZYPCZAK, kl. V B – laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej,

  

STYPENDIA  SPORTOWE

OLIWIA WERWIŃSKA, kl. VI – II miejsce w Finale Powiatowym Czwartków Lekkoatletycznych ( skok w dal ),

MONIKA PŁÓCINICZAK, kl. V A – III miejsce Finał Powiatowy Czwartków Lekkoatletycznych ( piłeczka palantowa ),

PATRYCJA STRANZ, kl. V A – II miejsce Finał Powiatowy Czwartków Lekkoatletycznych ( piłeczka palantowa ), I miejsce Gminne Mistrzostwa Lekkoatletyczne ( piłeczka palantowa ), II miejsce Gminne Mistrzostwa Lekkoatletyczne ( piłka lekarska ),

MARCIN BARTKOWIAK, kl. IV – I miejsce Finał Powiatowy Czwartków Lekkoatletycznych ( skok w dal ),


 

SUKCESY SPORTOWE

PODSUMOWANIE

 

-  Finał Wojewódzki Czwartków Lekkoatletycznych: Dominik Rozmysłowski – II miejsce w skoku w dal,

-  Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Śremskiego Sportu: I miejsce,

-  Powiatowy Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzyżanowie: I miejsce,

-  Powiatowy Finał Inea Cup w Piłce Nożnej : II miejsce,

-  Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Śremie o Puchar Burmistrza: III miejsce,

-  Finał Powiatowy Czwartków Lekkoatletycznych: Marcin Bartkowiak, Mikołaj Ziemek, Dominik Rozmysłowski, Dobrawa Małaszniak i Julia Płóciniczak – I miejsca, Wojciech Małaszniak, Zofia Marchlewska, Patrycja Stranz i Oliwia Werwińska – II miejsca,

-  Gminny Turniej Orlika w Piłce Nożnej – I miejsce kl. V,

-  Gminne Zawody w Dwa Ognie – I miejsce kl. V, II miejsce kl. IV,

-  Gminne Mistrzostwa w Biegach Przełajowych: Marta Nowak, Oskar Kokociński, Bartosz Matyaszczyk, Daria Kamińska, Dobrawa Małaszniak i Mikołaj Ziemek – I miejsca, Jakub Grycz, Zuzanna Ptak, Zofia Marchlewska, Dagmara Duszyńska, Dominik Rozmysłowski i Julia Płóciniczak – II miejsca, Alicja Skrzypczak i Blanka Wojtkowiak – III miejsca,

-  Gminne Mistrzostwa Lekkoatletyczne: Dobrawa Małaszniak, Stanisław Bartkowiak, Dominik Rozmysłowski, Agnieszka Misiórna, Patrycja Stranz, Julia Płóciniczak – I miejsca, Zofia Marchlewska, Marcin Bartkowiak, Bartosz Marchlewski, Olga Ptak, Oliwia Werwińska, Patrycja Stranz, Szymon Górczak, Hubert Skrzypczak, Mikołaj Ziemek, Hubert Pacewicz, Julia Płóciniczak – II miejsca, Marcin Bartkowiak, Szymon Górczak, Damian Kokociński, Wiktor Kmieciak, Marta Klemenczak – III miejsca.

 


SUKCESY

NAUKOWO–ARTYSTYCZNE

 

-  Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego: Bartosz Marchlewski – finalista,

-  Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce: Dobrawa Małaszniak – III miejsce, Marcelina Frąckowiak, Kamil Kuliński i Wojciech Małaszniak – finaliści,

-  Ogólnopolski Olimpusek kl. I – III: Aleksandra Nowak i Franciszek Kmieciak – laureaci,

-  Ogólnopolski Konkurs Memory Master: Marcelina Frąckowiak, Kamil Kuliński, Dobrawa Małaszniak, Wojciech Małaszniak i Bartosz Marchlewski – laureaci,

-  Powiatowy Konkurs Wiedzy Biblijnej:  Marcelina Frąckowiak – II miejsce,

-  Powiatowy Konkurs Jednego Wiersza:  Aleksandra Skrzypczak – III miejsce, Damian Kokociński – wyróżnienie,

-  Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego: Dariusz Wojciechowski – III miejsce,

-  Gminny Konkurs Matematyczny: Marcin Bartkowiak, Kamil Kuliński i Julia Płóciniczak – I miejsca, Hubert Skrzypczak i Marcelina Frąckowiak – II miejsca,

-  Gminny Konkurs Przyrodniczy:  Oliwia Kałużna, Marcelina Frąckowiak i Wojciech Małaszniak – I miejsca, Zuzanna Łuczka i Bartosz Marchlewski – II miejsca, Marcin Bartkowiak i Dobrawa Małaszniak – III miejsca,

-  Gminny Konkurs Recytatorski: Marcelina Frąckowiak – II miejsce,

-  Gminny Konkurs Głośnego Czytania: Agata Jurga, Estera Kostańska i Julia Płóciniczak – I miejsca,

-  Gminny Konkurs Mistrz Ortografii kl. I – III: Hanna Fabisiak, Franciszek Kmieciak – I miejsca, Zuzanna Ptak, Estera Kostańska – II miejsca,

-  Gminny Konkurs Mistrz Języka Polskiego kl. I – III: Estera Kostańska – I miejsce, Franciszek Kmieciak i Hanna Fabisiak – II miejsca

 


 

DUŻY SUKCES SZÓSTOKLASISTÓW!

 

Znakomity wynik osiągnęli nasi uczniowie na sprawdzianie szóstoklasisty!

 

ŚREDNI WYNIK SZKOŁY JEST ZNACZNIE WYŻSZY

OD ŚREDNIEJ POWIATU ŚREMSKIEGO, WOJEWÓDZTWA I KRAJU

 

Gratulujemy dzieciakom, rodzicom i nauczycielom.

 

Brawo!!!

 

 


 

 

>> CZYTAJ WIĘCEJ <<

 


LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH

DO I KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ

IM. GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO W MANIECZKACH

OD DNIA 01.09.2016 ROK

1.   Konieczny Przemysław

2.   Kulińska Lena

3.   Liskowiak Kinga

4.   Makowski Bartosz

5.   Makowski Nikodem

6.   Marczyńska-Majsner Zuzanna

7.   Mazurczak Tymoteusz

8.   Mizera Cezary

9.   Pacewicz Bartosz

10. Popielewski Alan


 

WYCIECZKA DO DELI PARKU!

 

 

>> CZYTAJ WIĘCEJ <<

 


 

V FESTYN RODZINNY

 

 

>> CZYTAJ WIĘCEJ <<

 


 

Rozliczenie z finansowej działalności
Rady Rodziców

w roku szkolnym 2014/2015

 


 

Bieżące informacje

dostępne w dziale "Aktualności"

 


 

TRASY I GODZINY JAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH

NA DOWOZACH DO PLACÓWEK

 


 

Dokumenty do pobrania dotyczące wyprawki szkolnej:

Informacja o wyprawce szkolnej w roku szkolnym 2015/2016

Wniosek o dofinansowanie podręczników; WYPRAWKA SZKOLNA

Wniosek - WYPRAWKA SZKOLNA

 


 

UWAGA! PODRĘCZNIKI

DLA KL. I, II i IV!

 

RODZICE DZIECI Z KL. I, II i IV KUPUJĄ TYLKO PODRĘCZNIKI DO RELIGII.

POZOSTAŁE PRZEDMIOTY SĄ OBJĘTE DOTACJĄ CELOWĄ I ZOSTANĄ ZAKUPIONE PRZEZ SZKOŁĘ.

 


OŚWIADCZENIE!

 

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W MANIECZKACH OŚWIADCZA,

ŻE  NIE PRZEKAZYWAŁ NIKOMU ŻADNYCH PRAW

DO WYSTĘPOWANIA W IMIENIU SWOIM, NAUCZYCIELI I SZKOŁY

W CELU POZYSKIWANIA SPONSORÓW.

Jeśli ktokolwiek podejmuje takie działania, czyni to bezprawnie.

Proszę zgłaszać takie przypadki do sekretariatu.

 

Marcin Majsner

Dyrektor SP Manieczki


 

Zapraszamy do korzystania

ze stołówki szkolnej

 

Koszt jednego obiadu to 3,05 zł. Rodzice i opiekunowie, których dochód netto na osobę w rodzinie nie przekracza kwoty 771,00 zł mogą starać się o przyznanie decyzji o pomocy w postaci obiadów w Ośrodkach Pomocy Społecznej odpowiednich do miejsca zamieszkania.

 


Nr konta RADY RODZICÓW

02 1020 4160 0000 2102 0157 8723 PKO BP