Największe autka na akumulator dla dzieci

Autka na akumulator jeszcze nie tak dawno stanowiły produkt deficytowy, dostępny wyłącznie dla tych, którzy posiadali rodzinę za granicą. Dziś natomiast stały się one jednymi z najpopularniejszych zabawek, o których marzy chyba każde dziecko, bez względu na wiek i płeć. Poszczególne model różnią się wieloma parametrami, natomiast jednym z istotnych jest rozmiar pojazdu.

Auta na akumulator dla dzieci – najważniejsze parametry

Wybierając pojazd dla swojej pociechy, należy mieć na uwadze kilka parametrów, dzięki którym dokonamy słusznego wyboru, zaś zabawa będzie komfortowa i przede wszystkim bezpieczna. Auto powinno być przede wszystkim dostosowane do wieku, wzrostu i wagi dziecka bądź dzieci. Dla mniejszych dzieci odpowiednie będą pojazdy o mniejszej mocy i rozwijające mniejsze prędkości. Ponadto powinniśmy zwrócić uwagę na zasilanie- czy pojazd posiada jeden, czy dwa akumulatory oraz jaka jest moc silnika.

Mając większe dzieci, auto na akumulator musi też być odpowiednio duże. Największe auta na akumulator posiadają większą moc, dzięki czemu bez problemu poradzą sobie z większym obciążeniem. Pojazd taki będzie też najlepszym rozwiązaniem w przypadku gdy zabawka służyć ma rodzeństwu- większe, dwuosobowe pojazdy umożliwią jednoczesne korzystanie z nich dwóm osobom, dzięki czemu niema potrzeby zakupu dwóch aut.

Drabinki gimnastyczne dla dzieci

Największe autka na akumulator dla dzieci – najlepsze propozycje

Poniżej przedstawiamy propozycję 3 dużych pojazdów na akumulator, które umożliwiają poruszanie się starszemu i większemu dziecku lub rodzeństwu. Są to auta na akumulator dostępne w sklepie auteczka.net, gdzie można także uzyskać wszelką pomoc w wyborze najlepszego modelu, zdobnego z potrzebami i oczekiwaniami.

1. Duży Pojazd RAW SUV LONG 3 kolory

To prawdziwy bestseller wśród pojazdów tego typu. Samochód na akumulator Long Ranger SUV, w nowej wersji roku 2021. To super duży, super mocny, bezawaryjny i wyjątkowo trwały pojazd, będący niezaprzeczalnym numerem 1 w rankingu aut akumulatorowych, a to wszytko za sprawą najlepszego stosunku jakości, wielkości i możliwości do ceny. Pojazd porusza się z prędkością 3-7 km/h, posiada system wolnego startu, 3 prędkości jazdy, hamulec dostępny z pilota. Jest na tyle duży, że bez problemu mieści 2 osoby. Autko dostępne jest w trzech kolorach oraz w dwóch wersjach siedzisk- plastikowym lub pokrytym ekoskórą. Posiada bardzo wytrzymałe koła, zaś dwa szybkoobrotowe silniki o mocy 45W 13000 obrotów na minutę sprawiają, ze doskonale radzi sobie nawet w trudnym terenie. Ponadto każde koło jest amortyzowane. Auto posiada wiele dodatkowych funkcji, efektów świetlnych oraz dźwiękowych, gwarantujących doskonałą zabawę.

2. DWUOSOBOWE BMW X6M LAKIER Niebieski MP3 SKÓRA GUMA

Tym razem prezentujemy model jednego z najpiękniejszych aut na akumulator dla dzieci. Jest to BMW X6M w wersji dwuosobowej, w pięknym, niebiskim kolorze, będący doskonałym odwzorowaniem oryginalnego pojazdu. To produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów, a więc niezwykle trwały i masywny. Posiada przyciemnianą przednią szybę oraz światła o oryginalnym kształcie, co wpływa na jego ekskluzywny wygląd. Drzwi posiadają specjalną blokadę uniemożliwiającą wysiadanie dziecka podczas jazdy- jest to na tyle ważne, że pojazdem tym mogą poruszać się już dzieci po ukończeniu 12 m.ż.- sterowanie odbywa się za pomocą pilota, który obsługują rodzice. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają pasy bezpieczeństwa. Pojazd posiada dwa mocne silniki 12V 120W. Na uwagę zasługuje również wnętrze pojazdu, które jest dopracowane w każdym detalu oraz dodatkowe funkcje, efekty świetlne i dźwiękowe.

3. Auto GRAND Buggy S2588 4×4 LIFT

Przechodzimy do modelu, który jest prawdziwym kolosem wśród autek na akumulator dla dzieci. To auto terenowe Grand BUGGY S2588 w wersji 2021, dodatkowo wyposażone w zamykane drzwi, bluetooth, radio, a także możliwość zmiany prędkości z kabiny. To wyjątkowo wytrzymały pojazd, dzięki metalowym elementom ramy oraz dużym i solidnym kołom. Wyposażony jest w silnik 4x45W, posiada akumulator 2x12V/7Ah, automatyczną skrzynię biegów, możliwe 3 prędkości (3-6 km/h). Maksymalne obciążenie samochodu wynosi niemal 60 kg, a więc o połowę więcej, niż podobne pojazdy tego rodzaju.

Duże autkaa na akumulator pozwolą na dłuższe ich użytkowanie, gdyż będą rosły wraz z dzieckiem. Ponadto rodzicom posiadającym więcej niż jedno dziecko pozwolą oszczędzić kieszenie, gdyż większość największych aut na akumulator to modele dwuosobowe, dzięki czemu niema konieczności zakupu dwóch odrębnych pojazdów.